M80-FC305F1-02-0450L
DigiKeyn tuotenumero
952-3986-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
M80-FC305F1-02-0450L
Kuvaus
CBL ASS RG178 FMALE 450MM 2POS
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2 PSuorakulmaiset kaapelikokoonpanot Pistorasia – yksittäiset johdot 1,48' (450,00mm)
Kategoria
Jako - liitin
0,157" (4,00mm)
Pituus
1,48' (450,00mm)