M80-FC305F1-02-0300L
DigiKeyn tuotenumero
952-3978-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
M80-FC305F1-02-0300L
Kuvaus
CBL ASS RG178 FMALE 300MM 2POS
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2 PSuorakulmaiset kaapelikokoonpanot Pistorasia – yksittäiset johdot 0,984' (300,00mm, 11,81")
Kategoria
Jako - liitin
0,157" (4,00mm)
Pituus
0,984' (300,00mm, 11,81")