M80-FC305F1-02-0150L
DigiKeyn tuotenumero
952-3970-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
M80-FC305F1-02-0150L
Kuvaus
CBL ASS RG178 FMALE 150MM 2POS
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2 PSuorakulmaiset kaapelikokoonpanot Pistorasia – yksittäiset johdot 0,492' (150,00mm, 5,91")
Kategoria
Jako - liitin
0,157" (4,00mm)
Pituus
0,492' (150,00mm, 5,91")