M80-FC22068F2-0150L
DigiKeyn tuotenumero
952-M80-FC22068F2-0150L-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
M80-FC22068F2-0150L
Kuvaus
CBL J-TEK FMALE 20POS 150MM
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
20 PSuorakulmaiset kaapelikokoonpanot Pistorasia – yksittäiset johdot 0,492' (150,00mm, 5,91")
Kategoria
Rivien lukumäärä
2
Jako - liitin
0,079" (2,00mm)
Sarja
Pituus
0,492' (150,00mm, 5,91")