M80-FC22005F2-0150F2
DigiKeyn tuotenumero
952-M80-FC22005F2-0150F2-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
M80-FC22005F2-0150F2
Kuvaus
CBL J-TEK F-F 20POS 150MM
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
20 PSuorakulmaiset kaapelikokoonpanot Liitin – liitin 0,492' (150,00mm, 5,91")
Kategoria
Jako - liitin
0,079" (2,00mm)
Pituus
0,492' (150,00mm, 5,91")