M80-FC21005F2-0150F2
DigiKeyn tuotenumero
952-M80-FC21005F2-0150F2-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
M80-FC21005F2-0150F2
Kuvaus
CBL J-TEK F-F 10POS 150MM
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 PSuorakulmaiset kaapelikokoonpanot Liitin – liitin 0,492' (150,00mm, 5,91")
Kategoria
Rivien lukumäärä
2
Jako - liitin
0,079" (2,00mm)
Sarja
Pituus
0,492' (150,00mm, 5,91")