M80-FC20868FC-0150L
DigiKeyn tuotenumero
952-M80-FC20868FC-0150L-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
M80-FC20868FC-0150L
Kuvaus
CBL J-TEK FMALE 8POS 150MM
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
8 PSuorakulmaiset kaapelikokoonpanot Liitin – kaapeli 0,492' (150,00mm, 5,91")
Kategoria
Jako - liitin
0,079" (2,00mm)
Pituus
0,492' (150,00mm, 5,91")