M80-FC20468FC-0150L
DigiKeyn tuotenumero
952-M80-FC20468FC-0150L-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
M80-FC20468FC-0150L
Kuvaus
CBL J-TEK FMALE 4POS 150MM
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
4 PSuorakulmaiset kaapelikokoonpanot Liitin – kaapeli 0,492' (150,00mm, 5,91")
Kategoria
Jako - liitin
0,079" (2,00mm)
Valmistaja
Harwin Inc.
Pituus
0,492' (150,00mm, 5,91")