M80-5300642
DigiKeyn tuotenumero
952-1016-5-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
M80-5300642
Kuvaus
CONN HEADER R/A 6POS 2MM
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko, Suorakulma 6 napainen 0,079" (2,00mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
M80-5300642 -mallit
Kategoria
Kontaktin pituus - tappi
0,118" (3,00mm)
Valm.
Eristyksen korkeus
0,218" (5,55mm)
Sarja
Kontaktin muoto
Pyöreä
Pakkaustapa
Putki
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Kulta
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
29,5µin (0,75µm)
Liittimen tyyppi
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Tina
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Kontaktin materiaali
Fosfori-pronssi
Jako - liitäntä
Eristyksen materiaali
Polyfenyleenisulfidi (PPS), Lasitäytteinen
Napojen lukumäärä
Ominaisuudet
Kiilaura, Kohdistuslaippa
Rivien lukumäärä
2
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Riviväli - liitäntä
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Eristyksen väri
Musta
Tyyppi
Virtaluokitus (ampeeria)
2,2A
Suojaus
Suojattu - 4 seinämää
Jänniteluokitus
800V