M80-4602005
M80-4602005
Harwin’s Company Overview
M80-4602005
DigiKeyn tuotenumero
952-1043-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
M80-4602005
Kuvaus
CONN RCPT 20POS CRIMP 22AWG GOLD
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
20 Suorakulmainen liitin Vastake Liitin Puristin Kulta 22 AWG
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
M80-4602005 -mallit
Kategoria
Riviväli
0,079" (2,00mm)
Valmistaja
Harwin Inc.
Asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Sarja
Kaapelin terminointi
Puristin
Pakkaustapa
Irtotavara
Johtimen tyyppi
Erilliskomponentti
Osan tila
Aktiivinen
Johdon paksuus
22 AWG
Liittimen tyyppi
Vastake
Ominaisuudet
Liitinruuvit, Polarisoiva avain
Kontaktin tyyppi
Naaraspistoke
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Napojen lukumäärä
20
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus
11,8µin (0,30µm)
Jako
0,079" (2,00mm)