M50-4900845
DigiKeyn tuotenumero
952-1409-5-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
M50-4900845
Kuvaus
CONN HEADER SMD 16POS 1.27MM
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Kiinnitys pintaan 16 napainen 0,050" (1,27mm)
EDA/CAD-mallit
M50-4900845 -mallit
Asennustyyppi
Valm.
Terminointi
Juotostina
Sarja
Kiinnitystyyppi
Push-Pull
Pakkaustapa
Putki
Eristyksen korkeus
0,224" (5,69mm)
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin muoto
Neliö
Liittimen tyyppi
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Kulta
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Kulta
Jako - liitäntä
Kontaktin materiaali
Kupariseos
Napojen lukumäärä
Eristyksen materiaali
Nestekidepolymeeri (LCP)
Rivien lukumäärä
2
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Riviväli - liitäntä
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Eristyksen väri
Musta
Tyyppi
Virtaluokitus (ampeeria)
1A per kosketin