M50-3300842
M50-3300842
Harwin’s Company Overview
M50-3300842
DigiKeyn tuotenumero
952-2677-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
M50-3300842
Kuvaus
CONN RCPT 16POS IDC 30AWG GOLD
Tarkka kuvaus
16 Suorakulmainen liitin Vastake Liitin IDC Kulta 30 AWG
EDA/CAD-mallit
M50-3300842 -mallit
Kategoria
Riviväli
0,050" (1,27mm)
Valmistaja
Harwin Inc.
Asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Sarja
Kiinnitystyyppi
Salpapidike
Pakkaustapa
Putki
Kaapelin terminointi
IDC
Osan tila
Aktiivinen
Johtimen tyyppi
Kuitunauhakaapeli
Liittimen tyyppi
Vastake
Johdon paksuus
30 AWG
Kontaktin tyyppi
Naaraspistoke
Ominaisuudet
Läpisyöttö
Napojen lukumäärä
16
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Jako
0,050" (1,27mm)