M50-3200345
DigiKeyn tuotenumero
952-3353-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
M50-3200345
Kuvaus
CONN RCPT 6POS 0.05 GOLD PCB R/A
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
6 Napainen Vastake Liitin 0,050" (1,27mm) Läpivientiaukko, Suorakulma Kulta
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
M50-3200345 -mallit
Kategoria
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Valm.
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
10,0µin (0,25µm)
Sarja
Eristyksen väri
Musta
Pakkaustapa
Putki
Eristyksen korkeus
0,136" (3,46mm)
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin pituus - tappi
0,094" (2,40mm)
Liittimen tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Kontaktin tyyppi
Naaraspistoke
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Tyyppi
Kortti – kortti tai kaapeli
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Kulta
Napojen lukumäärä
Virtaluokitus (ampeeria)
1A
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Sovellukset
Yleiskäyttöön, Lääketieteellinen, Viestintä
Jako - liitäntä
Eristyksen materiaali
Polyamidi (PA9T), Nailon 9T
Rivien lukumäärä
2
Kontaktin muoto
Neliö
Riviväli - liitäntä
0,050" (1,27mm)