M50-3140545R
DigiKeyn tuotenumero
952-3928-2-ND - Rullattu teippi (TR)
952-3928-1-ND - Cut Tape (CT)
952-3928-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
M50-3140545R
Kuvaus
CONN RCPT 5POS 0.05 GOLD SMD
Tarkka kuvaus
5 Napainen Vastake Liitin 0,050" (1,27mm) Kiinnitys pintaan Kulta
EDA/CAD-mallit
M50-3140545R -mallit
12,0µin (0,30µm)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Eristyksen korkeus
0,134" (3,40mm)
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Naaraspistoke
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Tina
Tyyppi
Kortti – kortti
Ominaisuudet
Ladonta
Napojen lukumäärä
Virtaluokitus (ampeeria)
1A
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Jänniteluokitus
500VAC