M50-3000845
M50-3000845
Harwin’s Company Overview
M50-3000845
DigiKeyn tuotenumero
952-1367-5-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
M50-3000845
Kuvaus
CONN RCPT 16POS 0.05 GOLD PCB
Tarkka kuvaus
16 Napainen Vastake Liitin 0,050" (1,27mm) Läpivientiaukko Kulta
EDA/CAD-mallit
M50-3000845 -mallit
Kategoria
Kiinnitystyyppi
Push-Pull
Valm.
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Sarja
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
Flash
Pakkaustapa
Putki
Eristyksen väri
Musta
Osan tila
Aktiivinen
Eristyksen korkeus
0,173" (4,40mm)
Liittimen tyyppi
Kontaktin pituus - tappi
0,094" (2,40mm)
Kontaktin tyyppi
Naaraspistoke
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Tyyppi
Kortti – kortti tai kaapeli
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Napojen lukumäärä
Pinoamiskorkeus liitettynä
5,4mm, 6,08mm, 9,37mm
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Virtaluokitus (ampeeria)
1A
Jako - liitäntä
Sovellukset
Yleiskäyttöön, Lääketieteellinen, Viestintä
Rivien lukumäärä
2
Eristyksen materiaali
Polyamidi (PA6T), Nailon 6T
Riviväli - liitäntä
0,050" (1,27mm)