M20-9761046
DigiKeyn tuotenumero
952-1835-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
M20-9761046
Kuvaus
CONN HEADER VERT 20POS 2.54MM
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 20 napainen 0,100" (2,54mm)
EDA/CAD-mallit
M20-9761046 -mallit
Kategoria
Kiinnitystyyppi
Push-Pull
Valm.
Kontaktin pituus - liitäntä
0,228" (5,80mm)
Sarja
Kontaktin pituus - tappi
0,122" (3,10mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Koskettimen kokonaispituus
0,452" (11,48mm)
Osan tila
Aktiivinen
Eristyksen korkeus
0,100" (2,54mm)
Liittimen tyyppi
Kontaktin muoto
Neliö
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Tina
Jako - liitäntä
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Tina
Napojen lukumäärä
Kontaktin materiaali
Messinki
Rivien lukumäärä
2
Eristyksen materiaali
Polyamidi (PA6T), Nailon 6T
Riviväli - liitäntä
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Tyyppi
Eristyksen väri
Musta
Suojaus
Suojaamaton
Virtaluokitus (ampeeria)
3A per kosketin
Asennustyyppi
Pinoamiskorkeus liitettynä
9,94mm, 10,64mm, 11,04mm, 16,54mm