M20-9731045
DigiKeyn tuotenumero
952-1841-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
M20-9731045
Kuvaus
CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko 10 napainen 0,100" (2,54mm)
EDA/CAD-mallit
M20-9731045 -mallit
Kategoria
Kiinnitystyyppi
Push-Pull
Valm.
Kontaktin pituus - liitäntä
0,276" (7,00mm)
Sarja
Kontaktin pituus - tappi
0,122" (3,10mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Koskettimen kokonaispituus
0,496" (12,60mm)
Osan tila
Aktiivinen
Eristyksen korkeus
0,100" (2,54mm)
Liittimen tyyppi
Kontaktin muoto
Neliö
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Kulta
Jako - liitäntä
Kontaktin materiaali
Messinki
Napojen lukumäärä
Eristyksen materiaali
Polyamidi (PA6T), Nailon 6T
Rivien lukumäärä
1
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Tyyppi
Eristyksen väri
Musta
Suojaus
Suojaamaton
Virtaluokitus (ampeeria)
3A per kosketin
Asennustyyppi
Pinoamiskorkeus liitettynä
10,04mm, 10,64mm, 11,04mm, 16,54mm