M20-8761046
DigiKeyn tuotenumero
M20-8761046-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
M20-8761046
Kuvaus
CONN HEADER SMD 20POS 2.54MM
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Kiinnitys pintaan 20 napainen 0,100" (2,54mm)
EDA/CAD-mallit
M20-8761046 -mallit
Kontaktin pituus - liitäntä
0,228" (5,80mm)
Sarja
Eristyksen korkeus
0,100" (2,54mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Virtaluokitus (ampeeria)
3A per kosketin
Tyyppi
Jänniteluokitus
250V
Pinoamiskorkeus liitettynä
11,53mm, 12,23mm, 12,63mm, 18,13mm