M20-1061000
M20-1061000
Harwin’s Company Overview
M20-1061000
DigiKeyn tuotenumero
952-2225-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
M20-1061000
Kuvaus
CONN RCPT HSG 10POS 2.54MM
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 Suorakulmaiset liittimet - kotelot Vastake Musta 0,100" (2,54mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
M20-1061000 -mallit
Kategoria
Rivien lukumäärä
1
Valm.
Asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Sarja
Kontaktin terminointi
Puristin
Pakkaustapa
Irtotavara
Väri
Musta
Osan tila
Aktiivinen
Eristyksen materiaali
Kestomuovi
Liittimen tyyppi
Toimintalämpötila
-25°C – 85°C
Kontaktin tyyppi
Naaraspistoke
Huomaa
Kosketinosat myydään erikseen
Napojen lukumäärä
Päätuotenumero
Jako
0,100" (2,54mm)