G125-MS12005M1P
G125-MS12005M1P
Harwin’s Company Overview
G125-MS12005M1P
DigiKeyn tuotenumero
952-4080-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
G125-MS12005M1P
Kuvaus
CONN HEADER SMD 20POS 1.25MM
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Kiinnitys pintaan 20 napainen 0,049" (1,25mm)
EDA/CAD-mallit
G125-MS12005M1P -mallit
Kategoria
Eristyksen korkeus
0,193" (4,90mm)
Pakkaustapa
Nauha
Aktiivinen
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Ominaisuudet
Kohdistuslaippa, Kiinnityslaippa, Ladonta
Napojen lukumäärä
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C
Virtaluokitus (ampeeria)
2A
Tyyppi
Jänniteluokitus
450V
Suojaus
Suojattu - 4 seinämää
Pinoamiskorkeus liitettynä
7,3mm, 7,44mm