G125-MS11205L3R
DigiKeyn tuotenumero
952-G125-MS11205L3RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
952-G125-MS11205L3RCT-ND - Cut Tape (CT)
952-G125-MS11205L3RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
G125-MS11205L3R
Kuvaus
CONN HEADER SMD 12POS 1.25MM
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Kiinnitys pintaan 12 napainen 0,049" (1,25mm)
EDA/CAD-mallit
G125-MS11205L3R -mallit
Kategoria
Terminointi
Juotostina
Valm.
Kiinnitystyyppi
Salpalukko
Sarja
Eristyksen korkeus
0,193" (4,90mm)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ominaisuudet
Ladonta, Juotostinan varaaminen
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C
Virtaluokitus (ampeeria)
2A per kosketin
Suojaus
Suojattu - 4 seinämää
Pinoamiskorkeus liitettynä
7,35mm, 7,45mm, 7,8mm