G125-MH12605L3R
DigiKeyn tuotenumero
952-G125-MH12605L3RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
952-G125-MH12605L3RCT-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
G125-MH12605L3R
Kuvaus
CONN HDR R/A 26POS
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko, Suorakulma 26 napainen 0,049" (1,25mm)
EDA/CAD-mallit
G125-MH12605L3R -mallit
Kategoria
Kontaktin pituus - tappi
0,130" (3,30mm)
Valm.
Eristyksen korkeus
0,218" (5,55mm)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Liittimen tyyppi
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Ominaisuudet
Juotostinan varaaminen
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C
Virtaluokitus (ampeeria)
2A