G125-MH11005L1P
DigiKeyn tuotenumero
952-2696-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
G125-MH11005L1P
Kuvaus
CONN HEADER R/A 10POS 1.25MM
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko, Suorakulma 10 napainen 0,049" (1,25mm)
EDA/CAD-mallit
G125-MH11005L1P -mallit
Kategoria
Kiinnitystyyppi
Salpalukko
Valm.
Kontaktin pituus - tappi
0,130" (3,30mm)
Sarja
Eristyksen korkeus
0,219" (5,56mm)
Pakkaustapa
Nauha
Liittimen tyyppi
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
8,00µin (0,203µm)
Kontaktin materiaali
Fosfori-pronssi
Jako - liitäntä
Eristyksen materiaali
Polyamidi (PA4T), Nailon 4T, Lasitäytteinen, Halogeeniton
Napojen lukumäärä
Ominaisuudet
Levyn lukitus
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C
Virtaluokitus (ampeeria)
2A
Suojaus
Suojattu - 4 seinämää
Jänniteluokitus
250V