G125-MH108M3-06AD000P
DigiKeyn tuotenumero
952-G125-MH108M3-06AD000P-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
G125-MH108M3-06AD000P
Kuvaus
HDR MALE R/A 6PWR + 8SIGNAL
Valmistajan vakio toimitusaika
9 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Läpivientiaukko, Suorakulma 14 (8 + 6 teho) napainen 0,049" (1,25mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
G125-MH108M3-06AD000P -mallit
Kategoria
Terminointi
Juotostina
Valm.
Kiinnitystyyppi
Ruuvilukko
Sarja
Kontaktin pituus - tappi
0,130" (3,30mm)
Pakkaustapa
Nauha
Eristyksen korkeus
0,208" (5,30mm)
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin muoto
Pyöreä
Liittimen tyyppi
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Kulta
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Kulta
Jako - liitäntä
Kontaktin materiaali
Berrylliumkupari, fosforipronssi
Napojen lukumäärä
Eristyksen materiaali
Polyamidi (PA4T), Nailon 4T
Rivien lukumäärä
2
Ominaisuudet
Liitinruuvit, Kohdistuslaippa, Polarisoiva avain
Riviväli - liitäntä
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Tyyppi
Eristyksen väri
Vihreä
Suojaus
Suojattu - 4 seinämää
Virtaluokitus (ampeeria)
2A, 10A