G125-FV22605L0P
G125-FV22605L0P
Harwin’s Company Overview
G125-FV22605L0P
DigiKeyn tuotenumero
952-2779-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
G125-FV22605L0P
Kuvaus
CONN RCPT 26POS 0.049 GOLD PCB
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
26 Napainen Vastake Liitin 0,049" (1,25mm) Läpivientiaukko Kulta
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
G125-FV22605L0P -mallit
Kategoria
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Valm.
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
8,00µin (0,203µm)
Sarja
Eristyksen väri
Vihreä
Pakkaustapa
Irtotavara
Eristyksen korkeus
0,207" (5,25mm)
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin pituus - tappi
0,177" (4,50mm)
Liittimen tyyppi
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C
Kontaktin tyyppi
Naaraspistoke
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Tyyppi
Kortti – kortti tai kaapeli
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Kulta
Napojen lukumäärä
Ominaisuudet
Ladonta, Polarisoiva avain
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Virtaluokitus (ampeeria)
2A
Jako - liitäntä
Sovellukset
Autoteollisuus, Yleiskäyttöön
Rivien lukumäärä
2
Eristyksen materiaali
Polyamidi (PA4T), Nailon 4T, Lasitäytteinen, Halogeeniton
Riviväli - liitäntä
0,049" (1,25mm)