G125-FV104F1-04AB000P
DigiKeyn tuotenumero
952-G125-FV104F1-04AB000P-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
G125-FV104F1-04AB000P
Kuvaus
CONN HDR FMALE 4PWR + 4SIGNAL
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
8 (4 + 4 teho) Napainen Vastake Liitin 0,049" (1,25mm) Läpivientiaukko Kulta
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
G125-FV104F1-04AB000P -mallit
Kategoria
Terminointi
Valm.
Kiinnitystyyppi
Ruuvilukko
Sarja
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Pakkaustapa
Nauha
Eristyksen väri
Vihreä
Osan tila
Aktiivinen
Eristyksen korkeus
0,207" (5,25mm)
Liittimen tyyppi
Kontaktin pituus - tappi
0,118" (3,00mm)
Kontaktin tyyppi
Naaraspistoke
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C
Tyyppi
Kortti – kortti tai kaapeli
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Napojen lukumäärä
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Kulta
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Ominaisuudet
Liitinruuvit, Kohdistuslaippa, Polarisoiva avain
Jako - liitäntä
Virtaluokitus (ampeeria)
2A, 10A
Rivien lukumäärä
2
Eristyksen materiaali
Polyamidi (PA4T), Nailon 4T
Riviväli - liitäntä
0,049" (1,25mm)