G125-FS12005L0P
G125-FS12005L0P
Harwin’s Company Overview
G125-FS12005L0P
DigiKeyn tuotenumero
952-2436-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
G125-FS12005L0P
Kuvaus
CONN RCPT 20POS 0.049 GOLD SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
20 Napainen Vastake Liitin 0,049" (1,25mm) Kiinnitys pintaan Kulta
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
G125-FS12005L0P -mallit
Kategoria
Kiinnitystyyppi
Salpapidike
Valm.
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Sarja
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
8,00µin (0,203µm)
Pakkaustapa
Nauha
Eristyksen väri
Vihreä
Osan tila
Aktiivinen
Eristyksen korkeus
0,207" (5,25mm)
Liittimen tyyppi
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C
Kontaktin tyyppi
Naaraspistoke
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Tyyppi
Kortti – kortti tai kaapeli
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Kulta
Napojen lukumäärä
Ominaisuudet
Ladonta, Polarisoiva avain
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Virtaluokitus (ampeeria)
2A
Jako - liitäntä
Sovellukset
Autoteollisuus, Yleiskäyttöön
Rivien lukumäärä
2
Eristyksen materiaali
Polyamidi (PA4T), Nailon 4T, Lasitäytteinen, Halogeeniton
Riviväli - liitäntä
0,049" (1,25mm)