G125-FC12605F0-0450L
G125-FC12605F0-0450L
Harwin’s Company Overview
G125-FC12605F0-0450L
DigiKeyn tuotenumero
952-4246-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
G125-FC12605F0-0450L
Kuvaus
CBL GECKO 1.25MM F 450MM 26POS
Valmistajan vakio toimitusaika
7 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
26 PSuorakulmaiset kaapelikokoonpanot Pistorasia – yksittäiset johdot 1,48' (450,00mm)
Kategoria
Jako - liitin
0,049" (1,25mm)
Valmistaja
Harwin Inc.
Pituus
1,48' (450,00mm)