G125-FC11205F1-0150F1
G125-FC11205F1-0150F1
Harwin’s Company Overview
G125-FC11205F1-0150F1
DigiKeyn tuotenumero
952-4232-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
G125-FC11205F1-0150F1
Kuvaus
CBL GECKO 1.25MM F-F 150MM 12POS
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
12 PSuorakulmaiset kaapelikokoonpanot Liitin – liitin 0,492' (150,00mm, 5,91")
Kategoria
Jako - liitin
0,049" (1,25mm)
Valmistaja
Harwin Inc.
Pituus
0,492' (150,00mm, 5,91")