1591F1BK-2
DigiKeyn tuotenumero
HM3894-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
1591F1BK-2
Kuvaus
FLANGE ABS 1.0X2.2X0.1 BLK 1=2PC
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Muovi, ABS Laippasarja 1,000" pit. x 2,200" lev. x 0,100" kork. (25,40mm x 55,88mm x 2,54mm) Musta
Kategoria
Ominaisuudet
Liekkejä hidastava
Valmistaja
Hammond Manufacturing
Käyttöön seuraavan kanssa/liittyvät tuotteet
1591 A-,B-,C-,H-,L-sarja
Sarja
Koko/mitat
1,000" pit. x 2,200" lev. x 0,100" kork. (25,40mm x 55,88mm x 2,54mm)