71BDF30-02-2-AJN
DigiKeyn tuotenumero
GH7108-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
71BDF30-02-2-AJN
Kuvaus
SWITCH ROTARY 2-6POS 250MA 115V
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kierrettävät kytkimet 2 – 6 napainen DP6T 250mA (AC/DC) 115 VAC Paneelikiinnitys, Läpivientiaukko, Suorakulma
Kategoria
Virtaluokitus (ampeeria)
250mA (AC/DC)
Valmistaja
Grayhill Inc.
Jänniteluokitus – AC
115 V
Sarja
Jänniteluokitus – DC
30 V
Pakkaustapa
Irtotavara
Aktuaattorityyppi
Tasoitettu (6,35mm halk.)
Osan tila
Aktiivinen
Aktuaattorin pituus
9,53mm
Napojen lukumäärä
2 – 6
Asentokulma
30°
Pykälät
Säädettävä
Kontaktin materiaali
Hopeaseos
Dekkien lukumäärä
2
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys, Läpivientiaukko, Suorakulma
Tappien lukumäärä dekkiä kohden
2
Terminointityyppi
PC-kosketinnasta
Piirit dekkiä kohden
DP6T
Syvyys paneelin takana
24,87mm