56SD30-01-1-AJN
DigiKeyn tuotenumero
GH7636-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
56SD30-01-1-AJN
Kuvaus
SWITCH ROTARY 2-12POS 200MA 115V
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kierrettävät kytkimet 2 – 12 napainen SP12T 200mA (AC/DC) 115 VAC Paneelikiinnitys
Kategoria
Jänniteluokitus – AC
115 V
Valmistaja
Grayhill Inc.
Jänniteluokitus – DC
30 V
Sarja
Aktuaattorityyppi
Tasoitettu (3,17mm halk.)
Pakkaustapa
Irtotavara
Aktuaattorin pituus
9,53mm
Osan tila
Aktiivinen
Asentokulma
30°
Napojen lukumäärä
2 – 12
Kontaktin materiaali
Messinki
Pykälät
Säädettävä
Kontaktin pintakäsittely
Hopea
Dekkien lukumäärä
1
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys
Tappien lukumäärä dekkiä kohden
1
Terminointityyppi
juotosnasta
Piirit dekkiä kohden
SP12T
Ominaisuudet
Akseli- ja paneelitiiviste
Kontaktin ajoitus
Ei-oikosulkeva (BBM)
Syvyys paneelin takana
12,19mm
Virtaluokitus (ampeeria)
200mA (AC/DC)