56DP30-01-2-AJN
DigiKeyn tuotenumero
GH7280-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
56DP30-01-2-AJN
Kuvaus
SWITCH ROTARY 2-6POS 200MA 115V
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kierrettävät kytkimet 2 – 6 napainen DP6T 200mA (AC/DC) 115 VAC Paneelikiinnitys, Läpivientiaukko
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
56DP30-01-2-AJN -mallit
Kategoria
Jänniteluokitus – AC
115 V
Valmistaja
Grayhill Inc.
Jänniteluokitus – DC
30 V
Sarja
Aktuaattorityyppi
Tasoitettu (3,17mm halk.)
Pakkaustapa
Irtotavara
Aktuaattorin pituus
9,53mm
Osan tila
Aktiivinen
Asentokulma
30°
Napojen lukumäärä
2 – 6
Kontaktin materiaali
Messinki
Pykälät
Säädettävä
Kontaktin pintakäsittely
Hopea
Dekkien lukumäärä
1
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys, Läpivientiaukko
Tappien lukumäärä dekkiä kohden
2
Terminointityyppi
PC-kosketinnasta
Piirit dekkiä kohden
DP6T
Syvyys paneelin takana
9,58mm
Kontaktin ajoitus
Ei-oikosulkeva (BBM)
Päätuotenumero
Virtaluokitus (ampeeria)
200mA (AC/DC)