SMAJ6.5CA
DigiKeyn tuotenumero
4786-SMAJ6.5CATR-ND - Rullattu teippi (TR)
4786-SMAJ6.5CACT-ND - Cut Tape (CT)
4786-SMAJ6.5CADKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMAJ6.5CA
Kuvaus
TVS DIODE 6.5VWM 11.2V DO214AC
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
11,2V Puristusliitin 35,7A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AC (SMA)
Kategoria
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
11,2V
Valm.
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
35,7A
Sarja
Teho - pulssin huippu
400W
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Syöttöjännitteen suojaus
No
Osan tila
Aktiivinen
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Tyyppi
Zener
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Kaksisuuntaiset kanavat
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
6,5V
Pakkaus / kotelo
DO-214AC, SMA
Jännite - läpilyönti (min)
7,22V