GSEZ5U045
DigiKeyn tuotenumero
4786-GSEZ5U045TR-ND - Rullattu teippi (TR)
4786-GSEZ5U045CT-ND - Cut Tape (CT)
4786-GSEZ5U045DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GSEZ5U045
Kuvaus
TVS DIODE 5VWM 20VC DFN1006
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
20V Puristusliitin 6A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DFN1006
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
6A (8/20µs)
Valm.
Teho - pulssin huippu
120W
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Syöttöjännitteen suojaus
No
Osan tila
Aktiivinen
Sovellukset
DVI, HDMI, USB
Tyyppi
Zener
Kapasitanssi taajuudella
0,45pF @ 1MHz
Yksisuuntaiset kanavat
1
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C (TJ)
Jännite - käänteinen läpilyöntijännite (tyyp.)
5V (maks.)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - läpilyönti (min)
6V
Pakkaus / kotelo
0402 (1006 metrinen)
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
20V