BZX84C15
DigiKeyn tuotenumero
4786-BZX84C15TR-ND - Rullattu teippi (TR)
4786-BZX84C15CT-ND - Cut Tape (CT)
4786-BZX84C15DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZX84C15
Kuvaus
DIODE ZENER 15V 350MW SOT23
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 15 V 350 mW ±6% Kiinnitys pintaan SOT-23
Kategoria
Impedanssi (maks.) (Zzt)
30 Ohms
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
100 nA @ 10.5 V
Sarja
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C (TJ)
Toleranssi
±6%
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23
Teho - maksimi
350 mW