WR9QZ900LCP-N(R6B)
WR9QZ900LCP-N(R6B)
WR9QZ900LCP-N(R6B)
DigiKeyn tuotenumero
1939-1863-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
WR9QZ900LCP-N(R6B)
Kuvaus
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 20V 18W
Tarkka kuvaus
20V 18 W AC/DC Ulkoinen Seinäkiinnike (luokka II) Sovitin Moniteräinen (myydään erikseen) Tulo
EDA/CAD-mallit
WR9QZ900LCP-N(R6B) -mallit
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Tehokkuus
Taso VI, CoC taso 2
Toimintalämpötila
0°C – 40°C
Lähtöliitin
Pyöreä liitin, 2,5mm sisähalk. x 5,5mm ulkohalk. x 11,0mm
Johdon pituus
72" (1,83m)
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Koko/mitat
2,91" pit. x 1,71" lev. x 1,34" kork. (74,0mm x 43,5mm x 34,0mm)
Lähtöjännite
20V
Hyväksyjä
BSMI, CB, CCC, CE, cULus, EAC, FCC, LPS, PSE, RCM, UKRSepro, VCCI
Virta - lähtö (maks.)
900mA
Vakionumero
60950-1; 62368-1
Teho (wattia)
18 W
Päätuotenumero
Virrankulutus ilman kuormaa
75mW (maks.)