TR9CJ4340LCP-N-RVB(R
DigiKeyn tuotenumero
1939-TR9CJ4340LCP-N-RVB(R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TR9CJ4340LCP-N-RVB(R
Kuvaus
AC/DC DESKTOP ADAPTER 13.8V 60W
Tarkka kuvaus
13,8V 60 W AC/DC Ulkoinen Työpöytä (luokka I) Sovitin Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen) Tulo
EDA/CAD-mallit
TR9CJ4340LCP-N-RVB(R -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
60 W
Polarisaatio
Positiivinen keskitaajuus
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Tehokkuus
Taso V
Toimintalämpötila
0°C – 40°C
Lähtöliitin
Pyöreä liitin, 2,5mm sisähalk. x 5,5mm ulkohalk. x 11,0mm
Malli
Työpöytä (luokka I)
Johdon pituus
60,2" (1,50m)
Tuloliitin
IEC 320-C14
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Hyväksyjä
CB, CCC, CE, cULus, EAC, IRAM, NrCAN, PSE, UKCA, Ukraine, VCCI, WEEE, RCM
Lähtöjännite
13,8V
Vakionumero
Virta - lähtö (maks.)
4,34A