TR9CA6000LR8-Y(R)
DigiKeyn tuotenumero
1939-TR9CA6000LR8-Y(R)-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TR9CA6000LR8-Y(R)
Kuvaus
AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 30W
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
5V 30 W AC/DC Ulkoinen Työpöytä (luokka I) Sovitin Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen) Tulo
Kategoria
Polarisaatio
Positiivinen keskitaajuus
Valmistaja
GlobTek, Inc.
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Sarja
Tehokkuus
0.75
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
0°C – 40°C
Osan tila
Aktiivinen
Lähtöliitin
Virtaliitin R/A, 2,5mm sisähalk. x 5,5mm ulkohalk. x 11,0mm
Käyttöalue
Kansainvälinen
Johdon pituus
8" (0,20m)
Malli
Työpöytä (luokka I)
Tuloliitin
IEC 320-C14
Tulon tyyppi
Kevyt taipuisa kaapeli (myydään erikseen)
Koko/mitat
4,65" pit. x 2,36" lev. x 1,30" kork. (118,0mm x 60,0mm x 33,0mm)
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Hyväksyjä
CE, cUL, FCC, TUV, UL, VCCI
Lähtöjännite
5V
Vakionumero
Virta - lähtö (maks.)
6A
Päätuotenumero
Teho (wattia)
30 W