KCP-CCP-1.35(R)
KCP-CCP-1.35(R)
KCP-CCP-1.35(R)
DigiKeyn tuotenumero
1939-1716-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
KCP-CCP-1.35(R)
Kuvaus
ADAPT 2.1MM JACK TO 1.3MM PLUG
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Adapteriliitin Jakki, 2,1mm sisähalk. x 5,6mm ulkohalk. – Urosliitin, 1,3mm sisähalk. x 3,5mm ulkohalk. Vapaasti riippuva (linja)
Kategoria
Muunnos tyypiksi (adapterin pää)
Urosliitin, 1,3mm sisähalk. x 3,5mm ulkohalk.
Valmistaja
GlobTek, Inc.
Napojen/kontaktien lukumäärä
2 johdinta
Pakkaustapa
Irtotavara
Asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Virtalähdeliitin
Muunnoksen tyyppi
Sama sarja
Todellinen halkaisija
1,3 x 3,5mm, 2,1 x 5,6mm
Sukupuoli
Naaras – uros
Kontaktin materiaali - pinnoite
Pronssi
Liittimen malli
DC-virtalähde
Päätuotenumero
Muunnos tyypistä (adapterin pää)
Jakki, 2,1mm sisähalk. x 5,6mm ulkohalk.