GTM43007-A3005-FW(R)
GTM43007-A3005-FW(R)
GTM43007-A3005-FW(R)
DigiKeyn tuotenumero
1939-1049-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GTM43007-A3005-FW(R)
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 5V 30W
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Avoin kehys AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 5V 90 – 264VAC Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
GTM43007-A3005-FW(R) -mallit
Kategoria
Sovellukset
Kotitalouslaitteet, ITE (kaupallinen), Lääketieteellinen
Valm.
Jännite - erotus
4 kV
Sarja
Tehokkuus
0.89
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
-10°C – 45°C
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Yleistulo
Tyyppi
Avoin kehys
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
3,00" pit. x 2,00" lev. x 0,93" kork. (76,2mm x 50,8mm x 23,6mm)
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Hyväksyjä
CB, CCC, CE, cETLus, EAC, ETL, FCC, NEMKO, S-Mark, UkrSEPRO
Jännite - lähtö 1
5V
Vakionumero
60335-1; 60601-1-11; 60601-1-2; 60950-1; 62368-1
Sähkövirta - lähtö 1
6 A