GT-96180-1818-T3-PP-view2
GT-96180-1818-T3-PP
DigiKeyn tuotenumero
1939-1034-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
GT-96180-1818-T3-PP
Kuvaus
POE INJECTOR 18V 18W DESKTOP
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
18V Power Over Ethernet (POE) 1 portti Keskivaiheen injektori 10/100/1000 Mbps datansiirtonopeus
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
GT-96180-1818-T3-PP -mallit
Kategoria
Tiedonsiirtonopeus
10/100/1000 Mbps
Valmistaja
GlobTek, Inc.
Ominaisuudet
OCP, OVP, SCP
Sarja
Toimintalämpötila
-10°C – 40°C
Pakkaustapa
Irtotavara
Tehokkuus
Taso VI
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Pöytätietokone
Tyyppi
Keskivaiheen injektori
Koko/mitat
4,21" pit. x 2,17" lev. x 1,41" kork. (107,0mm x 55,0mm x 35,7mm)
Jännite - tulo
90 – 264VAC
Hyväksyjä
CB, CE, EAC, ETL, PSE, S-Mark, UkrSEPRO, VCCI
Porttien lukumäärä
1
Vakionumero
60335-1; 60950-1; 62368-1
Lähtöjännite
18V
Tuloliitin
IEC 320-C14
Lähtövirta
1 A
Lähtöliitin
RJ45 (data, teho)
Teho (wattia) - porttia kohden
18W