EVC250A040EA31B50002W
DigiKeyn tuotenumero
1939-EVC250A040EA31B50002W-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EVC250A040EA31B50002W
Kuvaus
EV PLUG TYPE 1, 5M CABLE
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
16,40' (5,00m) Virtajohto Musta EV-tyyppi 1 – 4 rengaskenkää
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
EVC250A040EA31B50002W -mallit
Kategoria
Johdon paksuus
8 AWG, 9 AWG, 20 AWG
Valmistaja
GlobTek, Inc.
Suojakuori
Suojaamaton
Sarja
Pituus
16,40' (5,00m)
Pakkaustapa
Irtotavara
Väri
Musta
Osan tila
Aktiivinen
Jänniteluokitus
250V
Tyyppi
Naaraspistokkeet (pistorasiat) – johdot
Virtaluokitus (ampeeria)
40A
1. liitin
EV-tyyppi 1
Toimintalämpötila
-30°C – 50°C