C20LW11852M0TT(R)
C20LW11852M0TT(R)
C20LW11852M0TT(R)
DigiKeyn tuotenumero
1939-1868-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C20LW11852M0TT(R)
Kuvaus
CBL ASSY 2.0MM PLUG-CBL RND 6.6'
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kaapelikokoonpano 2,0mm sisähalk., 5,5mm ulkohalk. Urosliitin, kierrelukko, johtimiin Pyöreä 6,6' (2,00m)
Kategoria
Tyyppi
Urosliitin, kierrelukko, johtimiin
Valmistaja
GlobTek, Inc.
Pituus
6,6' (2,00m)
Pakkaustapa
Irtotavara
Kaapelin tyyppi
Pyöreä
Osan tila
Aktiivinen
Suojakuori
Suojattu
Liittimen tyyppi
2,0mm sisähalk., 5,5mm ulkohalk.