SWT7415-031025JSA
DigiKeyn tuotenumero
2073-SWT7415-031025JSATR-ND - Rullattu teippi (TR)
2073-SWT7415-031025JSACT-ND - Cut Tape (CT)
2073-SWT7415-031025JSADKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SWT7415-031025JSA
Kuvaus
TACTILE SWITCH, SPST-NO, 6.35 X
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuntokytkimet SPST-NO Yläpuolelta käytettävä Kiinnitys pintaan
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
SWT7415-031025JSA -mallit
Kategoria
Aktuaattorin orientaatio
Yläpuolelta käytettävä
Valm.
Terminointityyppi
J-johto
Sarja
Ulkomitat
6,35mm x 6,55mm
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Valaisu
Ei valaistu
Osan tila
Aktiivinen
Käyttövoima
250gf
Piiri
SPST-NO
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP67 - pölytiivis, vedenpitävä
Kytkimen toiminto
Off-Mom
Toimintalämpötila
-25°C – 85°C
Kontaktin luokitus jännitteellä
0,05A @ 12VDC
Aktuaattorin materiaali
Silikonikumi
Aktuaattorityyppi
Standardi
Kytkimen liike
0,50mm
Asennustyyppi
Mekaaninen käyttöikä
100000 sykliä
Aktuaattorin korkeus piirilevyltä, vertikaali
3,10mm