FFC2B35-24-T
DigiKeyn tuotenumero
2073-FFC2B35-24-TTR-ND - Rullattu teippi (TR)
2073-FFC2B35-24-TCT-ND - Cut Tape (CT)
2073-FFC2B35-24-TDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FFC2B35-24-T
Kuvaus
CONN FFC BOTTOM 24POS 0.5MM R/A
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
24 napainen FFC, FPC liittimet Kontaktit, Alaosa 0,020" (0,50mm) Kiinnitys pintaan, Suorakulma
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
FFC2B35-24-T -mallit
Kategoria
Kaapelin päädyn tyyppi
Suora, Kartiomainen
Valmistaja
GCT
Kontaktin materiaali
Fosfori-pronssi
Sarja
Kontaktin pintakäsittely
Tina
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kotelon materiaali
Nestekidepolymeeri (LCP)
Osan tila
Aktiivinen
Aktuaattorin materiaali
Nestekidepolymeeri (LCP)
Litteä taipuisa tyyppi
FFC, FPC
Ominaisuudet
Juotostinan varaaminen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan, Suorakulma
Jänniteluokitus
50V
Liittimen/kontaktin tyyppi
Kontaktit, Alaosa
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Napojen lukumäärä
24
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Jako
0,020" (0,50mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
0,4A
Terminointi
Juotostina
Kotelon väri
Luonnollinen
FFC:n, FCB:n paksuus
0,30mm
Aktuaattorin väri
Musta
Korkeus kortin yläpuolella
0,079" (2,00mm)