CABLE 234 RF-0300-A-1
DigiKeyn tuotenumero
2073-CABLE234RF-0300-A-1-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CABLE 234 RF-0300-A-1
Kuvaus
COAX CBL RP-SMA TO RP-SMA 11.8"
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koaksiaalikaapelikokoonpano RP-SMA – RP-SMA RG-178 11,811" (300,00mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CABLE 234 RF-0300-A-1 -mallit
Kategoria
2. liittimen asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Valmistaja
GCT
Pituus
11,811" (300,00mm)
Sarja
Kaapelin tyyppi
RG-178
Pakkaustapa
Pussi
Kaapelin impedanssi
50 Ohms
Osan tila
Aktiivinen
Kokonaisimpedanssi
50 Ohms
Tyyppi
RP-SMA – RP-SMA
Taajuus - maks.
3 GHz
1. liitin
RP-SMA-jakki
Väri
Ruskea
1. kontaktin sukupuoli
Uros
Ominaisuudet
IP-luokitus ei-kytkettynä
1. liittimen asennustyyppi
Paneelikiinnitys
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C