CABLE 196 RF-0050-A-1
DigiKeyn tuotenumero
2073-CABLE196RF-0050-A-1-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CABLE 196 RF-0050-A-1
Kuvaus
COAX CBL SMA TO MMCX 1.9"
Valmistajan vakio toimitusaika
7 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koaksiaalikaapelikokoonpano SMA – MMCX RG-178 1,969" (50,00mm)
Kategoria
2. liittimen asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Valmistaja
GCT
Pituus
1,969" (50,00mm)
Sarja
Kaapelin tyyppi
RG-178
Pakkaustapa
Pussi
Kaapelin impedanssi
50 Ohms
Osan tila
Aktiivinen
Kokonaisimpedanssi
50 Ohms
Tyyppi
SMA – MMCX
Taajuus - maks.
3 GHz
1. liitin
SMA-jakki
Väri
Ruskea
1. kontaktin sukupuoli
Naaras
Ominaisuudet
IP-luokitus ei-kytkettynä
1. liittimen asennustyyppi
Paneelikiinnitys
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C