CAB469RF-0200-A-1
DigiKeyn tuotenumero
2073-CAB469RF-0200-A-1-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CAB469RF-0200-A-1
Kuvaus
COAX CBL SMA TO MMCX 7.8"
Valmistajan vakio toimitusaika
7 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koaksiaalikaapelikokoonpano SMA – MMCX RG-178 7,874" (200,00mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CAB469RF-0200-A-1 -mallit
Kategoria
2. kontaktin sukupuoli
Uros
Valmistaja
GCT
2. liittimen asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Sarja
Pituus
7,874" (200,00mm)
Pakkaustapa
Pussi
Kaapelin tyyppi
RG-178
Osan tila
Aktiivinen
Kaapelin impedanssi
50 Ohms
Tyyppi
SMA – MMCX
Kokonaisimpedanssi
50 Ohms
1. liitin
SMA-jakki
Taajuus - maks.
6 GHz
1. kontaktin sukupuoli
Naaras
Väri
Harmaa
1. liittimen asennustyyppi
Paneelikiinnitys
Ominaisuudet
IP-luokitus ei-kytkettynä
1. liittimen kiinnitysominaisuus
Väliseinä - etupuolen mutteri
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C