BF100-18-A-C-1-0625-L-C
DigiKeyn tuotenumero
2073-BF100-18-A-C-1-0625-L-CTR-ND - Rullattu teippi (TR)
2073-BF100-18-A-C-1-0625-L-CCT-ND - Cut Tape (CT)
2073-BF100-18-A-C-1-0625-L-CDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BF100-18-A-C-1-0625-L-C
Kuvaus
18POS, 2MM PITCH SOCKET, DIL, SM
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
18 Napainen Vastake, Vienti alhaalta tai ylhäältä Liitin 0,079" (2,00mm) Kiinnitys pintaan Kulta
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BF100-18-A-C-1-0625-L-C -mallit
Kategoria
Kiinnitystyyppi
Push-Pull
Valm.
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Sarja
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
Flash
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Eristyksen väri
Musta
Osan tila
Aktiivinen
Eristyksen korkeus
0,169" (4,30mm)
Liittimen tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Kontaktin tyyppi
Naaraspistoke
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Tyyppi
Kortti – kortti
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Kulta
Napojen lukumäärä
Ominaisuudet
Levyn ohjain, Ladonta
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Virtaluokitus (ampeeria)
2A per kosketin
Jako - liitäntä
Jänniteluokitus
250VAC/DC
Rivien lukumäärä
2
Eristyksen materiaali
Nestekidepolymeeri (LCP)
Riviväli - liitäntä
0,079" (2,00mm)